Menší info ze Snapeina života

12. prosince 2015 v 4:46 | snapea |  Tak si říkám...
N E S T Í H Á M...

Nestíhám skoro vše. Mám zase nádherné nedobrovolně workoholicko - srací období. V práci mám děsný šrumec, zavádí se nové zdravotní dokumentace a hádejte kdo se takřka nastěhoval na ošetřovnu a se zdejším PC navázal takřka intimní vztah...? Ano, chvilka napětí... Snapea! Do toho někteří naprosto stupidní a iritující jedinci nabyli dojmu, že jsem toaletní papír, tudíž si s moji maličkostí chtěli vytřít prdel. Jako toaletní papír rozhodně nejsem třívrstvý harmasen, měkký jako peříčko a voňavý jako jarní louka. Jsem šmirglpapír! HA a ať mi někdo tvrdí, že má paranoia a chorobné nedůvěřování lidem, je na škodu! Hmpf. Jsem emocionální mrzák a hudroš a jsem potvora, ale co! Pomsta bude milá a zastudena. Praštím je třeba zmrzlým kuřetem... :-) Do toho se blíží vánoce... Doma zásadně nic nezdobím, stromeček, baňky, řetězy, blikající světýlka, vánoční atmosféru a jiné naprosto nechutné a na nervy jdoucí hovadiny u mne nenajdete. Jsem vánoční ignorant. Musím přiznat, nemít svoji nemilou povahu, už jsem někde na oddělení psychiatrie, pod sedativy a s mentální úrovní zmrzlé zeleniny. Pekla jsem s kamarádkou cukroví - pomáhala jsem. Byla na nervy s mojí chorobnou přesností. Nesnáším slovní spojení "OD OKA" a nerovné vykrajování cukroví! Chystáme se péct a zdobit perníčky - mám velkou zásoby zelené zdobící polevy - nenápadné zmijozelské perníčky... :-) A velké zásoby vulgárních výrazů... Moc vám děkuji za komentáře a milá slova a velice se omlouvám, že neodpovídám a kapitolky nepřibývají tak často, jako bych chtěla. Mám noční a oželila jsem několik cigaret, abych mohla vložit další část Mrchy a tento můj slovní průjem. Ironii zdar a sarkasmu zvláště, aneb nešilte z vánoc! Vždy uvažuji, jestli nemám ráda vánoce já a nebo ony mne... Přeji pěkné svátky, hlavně klidné! Já budu s rodinou, která mne zná a akceptuje moji povahu. Jen díky nim a mým dobrým kamarádkám, nejsem úplný sociopat. Budu se snažit do vánoc dopsat kapitolku, jako vánoční dárek. A co si přeji k vánocům? Aby každý žijící jedinec, vlastnil fungující mozek a alespoň částečně věděl jak jej použít a nebál se toho! :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lupina Lupina | 14. prosince 2015 v 7:27 | Reagovat

Snapeo, Tobě také přeju klidné Vánoce. I když v rodinném kruhu asi moc klidu nebude (u nás ne :-) ) A než Vánoce nastanou, užij si zdobení perníčků - kolik flašek u toho padne? :-) Měj se hezky a ať se Ti vyhýbají debilové :-)

2 Michelle Michelle | 29. července 2016 v 15:04 | Reagovat

Kdybys nepsala o noční, chtěla jsem se zeptat, jestli nepracujes u nás :-D no k Vánocům už ti nic psát nebudu.. :-D jinak vřele doporučuji mateřskou, tam je dokumentace minimum :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama